Amasya Üniversitesi öğrencileri iş gezisinde

Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret Bölümü, öğrencilerin okulda teorik olarak edindikleri bilgilerin pratikte uygulanışını görebilmek ve öğrencilerin iş hayatına daha sıkı hazırlanabilmesi amacıyla İstanbul’a gezi düzenled.

Amasya Üniversitesi öğrencileri iş gezisinde
03 Ocak 2014 Cuma 19:18

Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret Bölümü, öğrencilerin okulda teorik olarak edindikleri bilgilerin pratikte uygulanışını görebilmek ve öğrencilerin iş hayatına daha sıkı hazırlanabilmesi amacıyla İstanbul’a gezi düzenledi.
Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi Yusuf Bahadır Keskin'in koordinatörlüğünde düzenlenen gezide bir lojistik firmasının depo ve antreposunu ziyaret etti.
Antrepo Müdürü Korhan Demirel ve Antrepo Yetkilisi Metin Beşerler'den antrepo uygulamaları ve dış ticaret - lojistik alanında başarılı bir kariyer edinebilmek için neler yapmaları gerektiği konusunda kapsamlı bilgi alan öğrencilerin ikinci durağı ise Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı oldu.
Ekip Koordinatörü Yusuf Bahadır Keskin, öğrencilerin uluslararası pazarlama tekniklerinin en önemlisi olan fuar uygulamasını yerinde görerek teorikte edindikleri bilgileri uygulama alanında da görme fırsatı yakaladıklarını belirtti.
Keskin, Öğrencilerin mesleki eğitimleri açısından gezinin çok faydalı geçtiğini öğrencilerin bu tarz geziler sayesinde eğlenirken aynı zamanda da öğrendiklerini kaydetti. CİHAN

Amasya Üniversitesi öğrencileri iş gezisinde


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×