Altın Arı Ödülü Prof. Boyacıoğlu'na verilecek

Adana'daki Bal Tanıtım Derneği, Altın Arı Ödülü'nü bu yıl sektöre sağladığı katkılardan dolayı İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof.

Altın Arı Ödülü Prof. Boyacıoğlu'na verilecek
19 Nisan 2014 Cumartesi 11:33

Adana'daki Bal Tanıtım Derneği, Altın Arı Ödülü'nü bu yıl sektöre sağladığı katkılardan dolayı İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu'na verecek.

Dernek Başkanı Hasan Özkan, yönetim kurulu üyeleri Ömer Salcan ve Ömer Arasan, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. İbrahim İnan ile birlikte Seyhan Otel'de basın toplantısı düzenledi. Özkan, buradaki konuşmada, 2014 yılı Narenciye balı hasat töreni ve tanıtım etkinlikleri ile 2014 Altın Arı Ödül töreninin 29 Nisan Salı günü Recai Gizer'e ait narenciye bahçesinde yapılacağını söyledi. Özkan, arıcılık sektörüne sağladığı katkılardan dolayı ödüle Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu'nu layık gördüklerini bildirdi. Balın tanıtımının iyi yapılabilmesi amacıyla bu yıl arıcı birlikleriyle birlikte seminer ve toplantılar yapacaklarını kaydeden Özkan, bu konuda Çukurova Kalkınma Ajansı'na da proje vereceklerini kaydetti, ayrıca Orman ve Su Bakanı Veysel Eroğlu'ndan 20 bal ormanı sözü aldıklarını bildirdi.
CİHAN

Altın Arı Ödülü Prof. Boyacıoğlu'na verilecek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×