Alparslan Türkeş Parkı'nın kirletilmesine vatandaşlar tepkili

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Alparslan Türkeş Parkı'nda sorumsuz bir takım kişilerin neden olduğu görüntüler vatandaşlarca üzüntüyle karşılanıyor.    Ramazan ayında gündüz olduğu kadar gece saatlerinde de Bafralıların...

Alparslan Türkeş Parkı'nın kirletilmesine vatandaşlar tepkili
23 Temmuz 2014 Çarşamba 12:48

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Alparslan Türkeş Parkı'nda sorumsuz bir takım kişilerin neden olduğu görüntüler vatandaşlarca üzüntüyle karşılanıyor.

    Ramazan ayında gündüz olduğu kadar gece saatlerinde de Bafralıların uğrak noktalarından biri olan parkın duyarsızca kirletilmesi, kamuya açık aletlerin bilinçsiz ve hor kullanılması tepkiye neden oluyor. Ortak kullanım alanlarının, sorumsuz bazı kişilerce kirletilmesi ve zarar verilmesini eleştiren vatandaşlar, "Baframızın en önemli uğrak yerlerinden biri olan Alparslan Türkeş Parkı özellikle son çalışmaların ardından İlçeye yakışır bir görünüm kazandı. Ailemizle birlikte vakit geçirmek, günün stresinden uzaklaşmak için oldukça sık bir şekilde buraya geliyoruz. Fakat son zamanlarda sorumsuz bazı kişiler, başta parkın temizliği olmak üzere birçok alanda art niyet gösteriyor. Belediyemizin ekiplerinin gerekeni yapıyor olmasına rağmen, kamuya açık bir alanın bu denli sorumsuz kullanılmasını anlayamıyoruz." dedi.

CİHAN

Alparslan Türkeş Parkı'nın kirletilmesine vatandaşlar tepkili


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×