Ali Korkut: Kazanan Yakutiye ve Erzurum olacak

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, yeniden aday gösterilmesi sonrası yazılı bir açıklama yaparak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Ali Korkut: Kazanan Yakutiye ve Erzurum olacak
21 Ocak 2014 Salı 18:53

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, yeniden aday gösterilmesi sonrası yazılı bir açıklama yaparak, emeği geçenlere teşekkür etti. Korkut, yeniden aday gösterilmesi sürecinde teşkilatların, milletvekillerinin ilgi ve desteğini yanında hissettiğini ifade ederek, “Bugünden itibaren AK Parti olarak birlik ve bütünlük içerisinde, belirlenecek yol ve çizgide seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Çıktığımız yolda Allah’ın izniyle Yakutiye ve Erzurum için en güzel sonucu almak için gecemizi gündüzümüze katacağız” dedi.

Ali Korkut, yeniden aday gösterilmesi sürecinde teşkilatın her kademesinden destek aldığını belirterek “Milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkan adayımıza, il ve ilçe teşkilat başkanlarımıza, teşkilatımızın her bir ferdine verdikleri manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sürecin sonrasında da yekvücut olarak 30 Mart seçimlerinde büyük bir zafer kazanmak, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sevindirmek için gecemizi gündüzümüze katacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” şeklinde konuştu.

Yakutiye Belediye Başkanı ve adayı Ali Korkut, yeniden aday gösterilmesinin özellikle yapacağı hizmetler nedeniyle kendisini heyecanlandırdığını söyledi. Korkut, tarihi eserler ile ilgili ortaya koyduğumuz çalışmalar, yeni projelerimiz bizim için önemliydi. Yeniden aday gösterilmem özellikle yeni projeler için beni heyecanlandırmaktadır. Daha olgun, daha kapsayıcı bir bakış açısıyla ve elbette Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlik içerisinde Yakutiye’ye ve Erzurum’a büyük hizmetler yapmayı umut etmekteyim” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×