Alanya’da bin 500 kişi MHP’ye katıldı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) eski Başkanı Kerim Aydoğan ile Alanya’lı işadamı İnşaat Mühendisi Mehmet Ali Tekin bin 500 kişilik bir grupla MHP’ye katıldı.

Alanya’da bin 500 kişi MHP’ye katıldı
13 Şubat 2014 Perşembe 18:03

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) eski Başkanı Kerim Aydoğan ile Alanya’lı işadamı İnşaat Mühendisi Mehmet Ali Tekin bin 500 kişilik bir grupla MHP’ye katıldı.

ALTSO eski başkanı Aydoğan önceki gün düzenlenen törenle MHP’ye katılarak destek vereceğini açıkladı. MHP seçim ofisinde parti rozeti takılan Aydoğan, siyaseti MHP çatısı altında yapmaya karar verirken bugün de bin 500 kişilik bir grupla Alanya’lı işadamı İnşaat Mühendisi Mehmet Ali Tekin MHP’ye katıldı. Bin 500 kişilik bir grupla MHP seçim ofisine gelen Tekin’i partileler kapıda karşıladı. Demirtaş Beldesi'ne bağlı Çamlıca Köyü'nden olan Tekin Kardeşler Şirteki olarak MHP'ye katılarak partinin adayı Adem Murat Yücel'i destekleyeceklerini açıkladı. İşadamı Tekin ile birlikte partiye katılan vatandaşlar, 'Seninleyiz, Çamlıca seninle gurur duyuyor' pankartları ile MHP adayı Yücel'e destek verdi. Seçim ofisine sığmayan kalabalık nedeniyle rozet töreni yolda yapıldı. Seçim otobüsünden halka seslenen MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, “Dip dalgaları geliyor. MHP gün geçtikçe güçleniyor.” dedi.
Konuşmaların ardından Mehmet Ali Tekin'e rozetini MYK Üyesi eski Antalya milletvekili Hüseyin Yıldız taktı. Tekin ve ailesini MHP'yi tercih ettikleri için teşekkür eden MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, “Çamlıca ve Demirtaş bizim her köye ve beldeye değer verdiğimiz kadar değerli. Bugün barada bu coşkulu ve heyecanlı kalabalıkta gösteriyorki Alanya artık değişimden yana. Gönlü hizmetten yana olan herkese açığız. Tekin ve ailesine hoş geldiniz diyorum.” diye konuştu.
MHP' ye katılmaktan onur duyduğunu belirten Mehmet Ali Tekin, ülkenin bağımsızlığına, bütünlüğüne, fitne çıkarmayan bütün millete, örf, adet ve inançlara sahip çıkan MHP çatısı altında, genç, dinamik, vizyonu ve misyonu olan, yeni projelere açık, genç ama tecrübeli olan Alanya belediye başkan adayı Yücel'i desteklemek için burada olduklarını açıkladı.
Törenin ardından vatandaşlar, MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Yücel vatandaşlarla sohbet etti.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×