AKTİF-SEN hayatı her alanında

Aktif Eğitimciler Sendikası (AKTİF-SEN) hayatın her alanında üyeleriyle birlikte olmaya devam ediyor.     AKTİF-SEN Samsun Şubesi üyelerine yeni doğan bebekler için hazırlanan 'Aktif Bebek' battaniyelerini hediye etmeye başladı....

AKTİF-SEN hayatı her alanında
17 Temmuz 2014 Perşembe 18:58

Aktif Eğitimciler Sendikası (AKTİF-SEN) hayatın her alanında üyeleriyle birlikte olmaya devam ediyor.

    AKTİF-SEN Samsun Şubesi üyelerine yeni doğan bebekler için hazırlanan 'Aktif Bebek' battaniyelerini hediye etmeye başladı. Sendika, kurulduğu günden bu yana yeni doğmuş bebekler için hazırlanan battaniyeleri üyelerine küçük bir hatıra olarak hediye ediyor. Bu vesile ile geleceğe de yatırım yapmış olduklarını belirten sendika yetkilileri, bu tür faaliyetlere devam edecekleri belirterek üyelerinin hayatının her anında yanında olmaya devam ediyor.

    Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, "Üyelerimizin sıkıntılı günlerinde yanında olduğumuz gibi mutlu zamanlarında da onları hatırlıyoruz. Doğum günlerinde bizzat okullarında ziyaret ediyoruz. Zor günlerinde arkadaşlarımızı organize edip, üyelerimizle birlikte oluyoruz. Sadece Samsun il merkezinde değil en uzak ilçelerimizde de bu faaliyetleri yürütüyoruz." dedi.

    Havza Temsilciliği ise yeni bebeği olan üyelerinden Celil Köksal’ın oğlu Yusuf Emre’ye ilçe temsilcisi Mehmet Urhan hediyesini takdim etti.

    AKTİF-SEN Havza İlçe Temsilcisi Mehmet Urhan, "Sendikamızın üyelerimizi her daim hatırlamasından mutluluk duyuyoruz, gelecek günlerde farklı etkinliklerimizi sunmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu. CİHAN

AKTİF-SEN hayatı her alanında


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×