Akli dengesi bozuk şahıs 12 gündür kayıp

Bursa’nın Büyükorhan ilçesi Tekerler köyünde yaşayan akli dengesi bozuk Selamettin Yıldız’dan (49) 12 gündür haber alınamıyor. Çocukluğunda kaybolan ve bir gece dağda kaldığı için akli dengesi bozulan Selamettin Yıldız’dan haber...

Akli dengesi bozuk şahıs 12 gündür kayıp
05 Mayıs 2014 Pazartesi 13:43

Bursa’nın Büyükorhan ilçesi Tekerler köyünde yaşayan akli dengesi bozuk Selamettin Yıldız’dan (49) 12 gündür haber alınamıyor.

Çocukluğunda kaybolan ve bir gece dağda kaldığı için akli dengesi bozulan Selamettin Yıldız’dan haber alınamıyor. 23 Nisan’da köyün etrafında inek otlatan Yıldız, akşam inekler köye dönmesine rağmen kendisi dönmedi. Selamettin Yıldız’ın bulunması için anne babası tarafından jandarmaya ve polise haber verildi.

Yıldız’ın akrabası İskender Yalçın, Selamettin Yıldız’ın daha önce de zaman zaman kaybolduğunu ve haber verilmesi ile yakın köylerde bulunduğunu ifade etti. Yalçın, "Şimdi maalesef bulamıyoruz. Harmancık pazarında bir hafta sonra görüldüğüne dair haber aldık, araştırdık ama bulamadık. Jandarmaya polise haber verdik. Görenlerin bize ya da polise ve jandarmaya haber vermelerini rica ediyoruz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×