Akhisar'da 'Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği' adı altında kermes düzenlendi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde faaliyet gösteren Akhisar Kültür ve Eğitim Geliştirme Derneği (EKDER), maddi durumu iyi olmayan öğrenciler ve ihtiyaç sahipleri için 'Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği' adı altında kermes düzenledi. Açılışa...

Akhisar'da 'Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği' adı altında kermes düzenlendi
07 Mayıs 2014 Çarşamba 14:53

Manisa'nın Akhisar ilçesinde faaliyet gösteren Akhisar Kültür ve Eğitim Geliştirme Derneği (EKDER), maddi durumu iyi olmayan öğrenciler ve ihtiyaç sahipleri için 'Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği' adı altında kermes düzenledi. Açılışa Dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

    Kermes, Özel Eminbey Koleji Din Kültürü Öğretmeni İbrahim Kocataş’ın duasıyla açıldı. İkinci Nakliye Caddesi, Körfez Dershanesi çaprazındaki kermesin 8 gün açık kalacağını belirten Dernek Başkanı Hacer Erden, “Yardıma muhtaç çocuklarımıza sahip çıkmak, onların burs ve ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kermes düzenledik. Kermesimizde gıdadan giyime, tatlı çeşitlerinden ev yemeklerine, pike takımından, iğne oyalı yazmalar ve çeyizlik eşyalarına kadar birçok ürünü vatandaşlarımızla buluşturduk. Elde edilecek gelirle ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini bir nebze olsun hep beraber güldüre bilirsek ne mutlu bize.” şeklinde konuştu.

    Erden Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği etkinlikleri hakkında bilgi verdi. CİHAN

Akhisar'da 'Eğitim Kültür ve Sanat Şenliği' adı altında kermes düzenlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×