AK Partili Başkan İnci: Hendek'te 'paralelci' barındırmayacağız

Sakarya’nın Hendek ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Ali İnci, ilçede Camia’ya ait 3 öğrenci yurdunu kapattı. Hızını alamayan başkan, nefret dolu ifadeler kullandı, Cemaat’e kin kustu. Bir tek Camia mensubunu bile ilçede barındırmayacaklarını...

AK Partili Başkan İnci: Hendek'te 'paralelci' barındırmayacağız
25 Temmuz 2014 Cuma 16:43

Sakarya’nın Hendek ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Ali İnci, ilçede Camia’ya ait 3 öğrenci yurdunu kapattı. Hızını alamayan başkan, nefret dolu ifadeler kullandı, Cemaat’e kin kustu. Bir tek Camia mensubunu bile ilçede barındırmayacaklarını söyledi.

Zaman gazetesinin DHA'yı kaynak göstererek yayınladığı habere göre İnci, şunları söyledi: “Biz de Hendek’i bu adamlardan kurtaracağız. Bundan sonra Hendek’te tek bir paralelci bile barınamayacak. Burada kalmaları, yaşamaları ve ticaret yapmaları mümkün değil. Biz sözümüzün eriyiz ve gereğini yaparız. İlk olarak kendimize ve belediyelere ait olan yurtları boşalttırdık. Bu gruptan ve örgütten olanları vatandaşlar da evine sokmayacak. Hiç kusura bakmasınlar, biz mertçe ve delikanlıca seçim öncesi ne dediysek onu yapıyoruz. Zaten Başbakan’ımız, bütün belediye başkanlarına gereğinin yapılması talimatını vermişti. Ben de Başbakan’ımızın izinden gidiyorum ve kendisi balyozla vuruyorsa ben de demirle vuruyorum. Vurmaya da devam edeceğim.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×