AK Parti mitingine ulaşım bedava

AK Parti'nin Yenikapı'da yaptığı miting için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bütün imkanları seferber edildi.

AK Parti mitingine ulaşım bedava
23 Mart 2014 Pazar 19:03

AK Parti'nin Yenikapı'da yaptığı miting için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bütün imkanları seferber edildi. İETT otobüsleri 'Görevli' yazısıyla parti bayraklarıyla donatıldı. Partililerin miting alanına gitmesi için ücretsiz seferler düzenlendi. Vapurlar ve deniz otobüsleri de saatlerce Yenikapı'ya ücretsiz olarak insan taşıdı.

Yenikapı'da yapılan AK Parti mitingine İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bütün imkanları ücretsiz bir şekilde seferber edildi. AK Parti şapkası ve rozetleri bulunan kişiler güvenlik görevlileri ile beraber Marmaray turnikelerinde mitinge gidenleri ücretsiz götürdü. Mitinge katılanlara 'özel turnike' açan bir AK Partili "Mitinge gelenler bu taraftan geçsin, akbil basmanıza gerek yok." diye saatlerce duyuru yaptı. Marmaray Üsküdar istasyonunda yoğunluk yapması üzerine vapurların da ücretsiz olduğu duyurusu yapıldı. Güvenlik görevlilerinin de bu kişilere yardım etmesi dikkat çekti.

Mitinge katılmayan vatandaşlar ise akbil basarak toplu taşıma araçlarını kullandı. Hatta bazı vatandaşlar, ücretsiz kullanıma karşı çıkarak güvenlik görevlisi ve AK Parti yetkilileri ile tartıştı. Vatandaşlar, "Bizim vergilerimizle ödeniyor bunlar. Ne hakla bu kadar rahat bunu diyorsunuz." diye tepki gösterdi.

CİHAN

AK Parti mitingine ulaşım bedava


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×