AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın yeni yıl mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, "Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin bir habercisidir.

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın yeni yıl mesajı
31 Aralık 2013 Salı 13:08

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, "Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin bir habercisidir. Acısı-tatlısı, sevinci-hüznüyle bir yılı daha geride bırakırken, ülkemiz ve ilimiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2014 yılını hep birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz." dedi.

    Elitaş, yayımladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kardeşlik hukukuyla yazılmış tarihimiz, geleceğini de yine kardeşlik hukuku üzerinden şekillendirecektir. Bu kardeşliğimize kirli siyasetleriyle leke sürmek isteyen, kalplerine husumetin ve fitnenin karanlığı çökmüş şer odakları, milletimizin kardeşliği ve birlik ve beraberliği karşısında eriyip gideceklerdir. Milletimiz, tarih boyunca her türlü badireyi aşmış, her türlü nifak girişimine karşı tek vücut olarak karşı durmuştur. Yaşanan acılardan ders alarak, dostunu ve düşmanını birbirinden çok iyi ayırt ederek, acıların ve dertlerin üzerine umudu inşa etmeyi her zaman başarmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle 2014 yılının kardeşliğin egemen olduğu; sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, barış, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma halinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum.

    Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olması dileğiyle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi Cenab-ı Hak'tan diliyorum." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×