ADASO yönetiminden Başkan Uludağ’a ziyaret

Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç ile Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti. ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, hayırlı olsun dileklerinde bulunmak...

ADASO yönetiminden Başkan Uludağ’a ziyaret
27 Mayıs 2014 Salı 12:18

Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç ile Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti.

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, hayırlı olsun dileklerinde bulunmak amacıyla ziyarete gerçekleştirdiklerini belirtti. Sarıçam’ın gelişimi ve uygulamaya konulan yeni imar kararları hakkında bilgi veren Başkan Bilal Uludağ, ilçenin gelişmeye en müsait yerleşim alanı olduğunu söyledi. Belediye hizmet binası ile birlikte bölgede özellikle dış cephede yeni bir mimari yapı özelliğinin ortaya çıktığını belirten Başkan Bilal Uludağ, “Yeni binamız Selçuklu mimari tarzında yapıldı. Biz o bölgeye yapılacak kaymakamlık ve emniyet müdürlüğü binalarını da aynı tarzda olmasını arzu ediyoruz. Bunun için dış mimariye müdahale edebilmemiz için imar değişikliği yapılmasını istiyoruz. Sarıçam ilçemiz konutlaşma bakımından sürekli değer kazanan bir yerdir. Bilim Teknoloji Üniversitesi’nin kampüsü bölgede yapılacak. Bu durumda hem katı atık bertaraf tesisleri daha düzenli çalışacak hem de konutlaşma bakımından daha büyük yatırımlar gelecek. Çarpık yapılaşmanın olduğu yerler zamanla daha modern hale gelecek.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×