Adanalı genç antrenör Ramazan Çelik, Terim’in yolunda

Adana’nın yetiştirdiği önemli antrenörlerden Ramazan Çelik, Fatih Terim gibi başarılı bir teknik direktör olmak istediğini söyledi. Her antrenör gibi kendisinin de Fatih Terim’i örnek aldığını belirten Çelik, “Teknik Direktör olma...

Adanalı genç antrenör Ramazan Çelik, Terim’in yolunda
30 Mayıs 2014 Cuma 13:43

Adana’nın yetiştirdiği önemli antrenörlerden Ramazan Çelik, Fatih Terim gibi başarılı bir teknik direktör olmak istediğini söyledi. Her antrenör gibi kendisinin de Fatih Terim’i örnek aldığını belirten Çelik, “Teknik Direktör olma yolundayım. Hedefim büyük. Adana’nın yetiştirdiği, Türkiye’nin ve dünyanın en klas teknik direktörleri arasında olan Fatih Hocam’ı her zaman takdir ve beğeniyle izliyorum. Çocukluğumdan bu yana hep kendisini örnek aldım.” diye konuştu.

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Futbol Antrenörlüğü Bölümü’nden mezun olan Çelik, antrenörlük kariyerine TFF 3. Lig Kulüplerinden Bursa Nilüferspor’da başladı. 3. Lig ve 2. Lig’de mücadele eden bir çok kulüpte görev alan Çelik, halen Ankara Bugsaşspor’da antrenör olarak Türk sporuna hizmet ediyor. Genç yaşına rağmen hedefini büyük tutan Adanalı antenör Ramazan Çelik, teknik direktörlük yapabilmek için basamakları teker teker tırmanmaya devam ediyor. Şu an UEFA B lisansına sahip olan Çelik, “UEFA A’yı alarak teknik direktör olarak görev yapmak istiyorum.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×