Adana İnşaat Fuarı 13 Şubatta açılıyor

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından bu yıl 8. kez düzenlenecek Adana İnşaat Fuarı, 13 Şubatta Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açılacak.

Adana İnşaat Fuarı 13 Şubatta açılıyor
05 Şubat 2014 Çarşamba 18:23

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından bu yıl 8. kez düzenlenecek Adana İnşaat Fuarı, 13 Şubatta Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açılacak.

TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve Adana Ticaret Odası işbirliği, Çukurova Belediyeler Birliği, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi’nin desteği ile düzenlenen fuara yurt içi dışından çok sayıda ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

İnşaat sektöründe kullanılan her türlü malzeme, makine ve donanımın sergilendiği İnşaat, IHS ve Kent Fuarları, kendi konularında bölgesinin en büyük ve güçlü etkinliği olarak kabul ediliyor. Geçtiğimiz yıl 156 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen fuarları, 315'i yabancı 34 bin 980 kişi ziyaret etmişti. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından da desteklenen fuara, yurtdışından Azerbaycan, Gürcistan, Cezayir, Yemen, Suudi Arabistan, İran, Irak ve Suriye ile Türkiye’nin her bölgesinden ziyaretçi bekleniyor.

İzolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden yer döşemelerine kadar inşaat sektöründe kullanılan her türlü ürün, malzeme, makine ve donanımın sergileneceği Adana 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, Adana başta olmak üzere tüm sektörün gücünü göstermesi bakımından büyük önem arz ediyor.

Doğalgaz yatırımlarının arttığı Adana’da bu yıl yedincisi düzenlenecek Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı da profesyoneller, üreticiler ve tüketicilerin yeni teknolojilerle buluştuğu önemli bir platform olacak.

Söz konusu fuarlarla eş zamanlı hazırlanan Adana Kent 2014 - Adana 6. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı, Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı, çağdaş yaşam koşullarını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyulan hizmet, projeleri, teknolojik yenilik ve donanımların topluca sergileneceği bu büyük organizasyonla sektörde bulunan üretici firmaları ortak bir çatı altında buluşturacak.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×