Abdullah Torun, Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Torun, partisinin Çukurova İlçe Gençlik Kolları 2.

Abdullah Torun, Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı
20 Ocak 2014 Pazartesi 16:08

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Torun, partisinin Çukurova İlçe Gençlik Kolları 2. Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.

Çukurova Belediye başkan adayı Cüneyt Karaarslan’ın da katıldığı toplantıda konuşan Abdullah Torun, ”Bu seçimde büyükşehir ve tüm ilçe belediyelerini kazanacağız. Gittiğimiz her yerde gördüğümüz yoğun ilgi 16-0’ı müjdeliyor. Bu zafere hep birlikte imza atacağımıza olan inancım tam.” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Ak Belediyecilik’ anlayışı ile yönetilmemesinden dolayı, Adana’nın geri kaldığını ve ihmal edildiğini aktaran Torun, kalıcı hizmetlerle bu duruma son vereceklerini söyledi.

Adana’ya ve halka hizmet yolunda emin adımlarla yürürken, kırgınlıklara ve küskünlüklere mahal verilmemesi gerektiğine dikkat çeken Torun, “Adana’ya, yeni yatırım ve hizmetlerimizle sahip çıkacağız. Halkımız, henüz çok küçük bir kısmını açıkladığımız projelerimizi coşkuyla alkışlıyor. Adana için hazırladığımız, hepsi birbirinden önemli projelerimizi, halkımızın güven ve desteğiyle hızla yaşama geçirmeye kararlıyız. 2 milyon 100 bin nüfuslu Adana’da, sosyal, kültürel, ekonomik, doğal, tarihi ve turistik açıdan potansiyeli ile hak ettiği konuma taşıyacağız.” dedi.
CİHAN

Abdullah Torun, Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×