85 yaşında baba oldu!

Van'ın Bahçesaray İlçesi'nde İslam Mahallesi'nde yaşayan 85 yaşındaki Abdullah Sevinç'in, ikinci eşi 46 yaşındaki Mihrinaz Sevinç'ten ikiz çocuk sahibi oldu.

85 yaşında baba oldu!
10 Haziran 2015 Çarşamba 13:06


İlerleyen yaşına rağmen ikiz bebeklerinin bakımında eşine yardım eden Sevinç, ''Allah'ın taktiri. İkizler benim için sürpriz oldu. Ekonomik olarak biraz sıkıntı yaşıyorum. Ama çocukların sağlıklı büyüsün benim için yeter. Şimdi her iki eşimden toplam 15 çocuğum var'' açıklamasında bulundu.
  

Van'ın Bahçesaray İlçesi'nde 85 yaşındaki Abdullah Sevinç'in 20 gün önce ikiz erkek bebek sahibi oldu. 10 çocuğu olan ilk eşi Hanife Sevinç'in 15 yıl önce vefat etmesinin ardından kendisinden 39 yaş küçük Mihrinaz Sevinç ile evlenen Abdullah Sevinç'in 15 yıl içinde 2 erkek 1 kız çocuğu oldu. Yaklaşık 9 yıl boyunca çocuk yapmayan Abdullah ve Mihrinaz Sevinç yeniden çocuk yapmaya karar verdi.


İKİZLER SÜRPRİZ OLDU 

Çocuk yapma kararının ardından eşinin hamile olduğunu öğrenen Abdullah Sevinç, doğum hazırlıkları yapmaya başladı. 20 gün önce doğum sancıları başlayan Mihrinaz Sevinç, Bahçesaray Devlet Hastanesi'nde müşahade altına alındı. Tek çocuk bekleyen Sevinç çifti, ikiz bebekle büyük bir sürpriz yaşadı. Erkek olan ikizlere, Hasan ve Hüseyin adını veren baba Abdulah Sevinç, ilerlemiş yaşına rağmen minik bebeklerle en az eşi kadar ilgileniyor. Çocuklarına mama veren ve uyutmak için çaba gösteren baba Sevinç, "Allah'ın taktiri. İkiz beklemiyorduk. Yaşım geçmiş. Ama sağlığım yerinde. Biraz da utanıyorum. Ama yapacak bişey yok. Bundan sonra da çocuk düşünmüyoruz. Bunlar bana yeter. 15 çocuğum oldu" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×