5 liraya satılan bonzai gençleri zehirlemeye devam ediyor

Bursa’da, bonzai kullanan bir genç daha hastaneye kaldırıldı. Bonzai isimli uyuşturucu madde kullanan bir gencin fenalık geçirdiği ihbarını alan güvenlik güçleri, merkez Osmangazi ilçesi Ziraat Parkı’na gitti. Pakta ağaçlar arasında...

5 liraya satılan bonzai gençleri zehirlemeye devam ediyor
14 Haziran 2014 Cumartesi 10:33

Bursa’da, bonzai kullanan bir genç daha hastaneye kaldırıldı.

Bonzai isimli uyuşturucu madde kullanan bir gencin fenalık geçirdiği ihbarını alan güvenlik güçleri, merkez Osmangazi ilçesi Ziraat Parkı’na gitti. Pakta ağaçlar arasında bonzai kullanan 15 yaşındaki Doğan Y. isimli çocuk baygın halde bulundu. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, fenalık geçiren genci Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. Tedavi altına alınan gencin, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

BİR AMBULANS HER GÜN 5-6 ÇOCUK TAŞIYOR

Güvenlik güçlerinin tüm çabasına rağmen bonzai kullanımının önüne geçilemiyor. Bursa’da her gün onlarca genç, bonzai nedeniyle hastaneye kaldırılıyor. İsminin açıklanmasını istemeyen bir ambulans şoförü, bonzai maddesinin gençler arasında çok yaygın kullanıldığını, sadece kendisinin her gün 5-6 vakayı hastaneye taşıdığını dile getirdi. Bonzai kullanımının, özellikle okul çağındaki gençler tarafından çok yaygın kullanıldığı ifade edildi.

CİHAN

5 liraya satılan bonzai gençleri zehirlemeye devam ediyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×