5 gündür kayıp 16 yaşındaki Kerim Karapınar'ın hayatından endişe ediliyor

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 5 gündür kayıp olan 16 yaşındaki Kerim Karapınar'ın ailesi, çocuklarını bulmak için arama çalışmalarına devam ediyor. İlçede kayıp ilanı asarak çocuklarına ulaşmak isteyen aile, Kerim'in sağlığından...

5 gündür kayıp 16 yaşındaki Kerim Karapınar'ın hayatından endişe ediliyor
12 Temmuz 2014 Cumartesi 15:23

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 5 gündür kayıp olan 16 yaşındaki Kerim Karapınar'ın ailesi, çocuklarını bulmak için arama çalışmalarına devam ediyor. İlçede kayıp ilanı asarak çocuklarına ulaşmak isteyen aile, Kerim'in sağlığından endişe etmeye başladıklarını ifade ettiler.

8 Temmuz akşamı arkadaşları ile iftar yapmak için evden çıkan ve bir daha da eve dönmeyen, bugüne kadar da haber alınamayan lise öğrencisi Kerim Karapınar ailesi tarafından her yerde aranıyor. İlçede kayıp ilanı asarak çocuklarını bulmak isteyen aile fertleri ve yakınları, görüldüğü ifade edilen yerlerdeki iş yerlerinde bulunan kamera kayıtlarını saatlerce inceliyor.

Sosyal Paylaşım sitesi Facebook üzerinden de Kerim'i görenlerin kendilerine ulaşmasını isteyen aile yakınları, Kerim'in hayatından endişe etmeye başladı. Kerim'in bulunması için büyük çaba sarf eden amca Bayram Karapınar, ağabeyi ve kardeşleri başta olmak üzere yakın akrabaları, Kerim'in arkadaşlarıyla birlikte aramalara devam ettiklerini söyledi. Babası ve kardeşinin, Kerim'in şehir dışında görüldüğü yerlerde aramak için gittiklerini ancak gittikleri her yerde görüldü haberinin asılsız çıktığını söyledi.

Baba Özcan ve Anne Emine Karapınar'ın perişan olduğunu söyleyen Bayram Karapınar, "Herhangi bir sıkıntısı yoktu. Aynı her ailedeki ortamlar nasılsa aynı öyle. Emniyete de bildirdik emniyetin de haberi var. Bütün yerel gazetelere bildirdik. Oralarda hep internet sitelerinde aranıyor. Facebook’ta paylaşılıyor. Her yerde bütün arkadaşları okul arkadaşları hepimiz dört koldan arıyoruz. En azından bir yerde küçük bir yazısını, bir şeyini görsek en azından bir umut olur. Bir an önce bizi görüyorsa duyuyorsa en ufak bir belirti vermesini istiyorum. Yeri de önemli değil, iyi olduğuna emin olacağımız bir şekilde bize belirtsin, bizim için yeterli" dedi.

EV SANKİ CENAZE EVİ

Ağabeyi Özcan ve yengesi Emine'nin perişan olduğunu gelen gidenden dolayı evin cenaze evine döndüğünü söyleyen Bayram Karapınar, "Annesi zaten perişan, ev cenaze evine döndü. Bütün gidenler gelenler sanki cenaze evi gibi ağlayan sızlayan her taraf herkes bir yanda baygın. Babası bir yanda perişan. Herkes onu arıyor şu anda tek ümidimiz bir en ufak bir haber çıkması. Başka bir şey yok." dedi.

Baba Özcan Karapınar Sosyal Paylaşım sitesi facebook üzerinden seslendiği oğluna "Oğlum nerdesin? Neden haber vermiyorsun. Bizi hiç mi düşünmüyorsun. Biz çok endişeliyiz. Sadece iyiyim yaz. Bu bize yeter. Hiç bir şey önemli değil. Bizim için sen önemlisin. Bizi seviyorsan haber ver. Annen çok kötü" dedi.

Amca Bayram Karapınar, Kerim'i gören ya da yerini bilenlerin kendilerine 0 536 3390776 ve 0 531 5146444 numaralı telefondan ulaşmalarını istedi. CİHAN

5 gündür kayıp 16 yaşındaki Kerim Karapınar'ın hayatından endişe ediliyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×