23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle hayvanat bahçesi 3 gün ücretsiz

Mersin Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara sürpriz yaptı.

23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle hayvanat bahçesi 3 gün ücretsiz
19 Nisan 2014 Cumartesi 12:03

Mersin Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara sürpriz yaptı. Başkan Can, 23-24-25 Nisan tarihlerinde Tarsus Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nin ücretsiz olduğunu açıkladı.
Başkan Can, dünyada tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’da çocukların gönüllerince kutlaması için böyle bir karar aldıklarını belirtti. Can, “Bu bayramda, yavrularımızın bayramı iliklerine kadar hissetmeleri için hayvanat bahçemizin kapılarını çocuklarımıza açtık. Burada 3 gün boyunca çocuklarımız aileleri ile birlikte eğlenerek bayramı kutlamalarını sağlıyoruz. Geleceğimizin emaneti olan çocuklarımıza feda olsun. Bu mutlu günlerinde bizde bir nebze katkı sağlamak istiyoruz” dedi.
BAŞKAN CAN, “ÇOCUKLARIMIZA MUTLU YARINLAR DİLİYORUM”
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94’ncü yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Can, “Tüm çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×