2 gündür kayıp olan yaşlı adam, ölü bulundu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 2 gündür kayıp olan yaşlı adamın cesedi denizden çıktı.

2 gündür kayıp olan yaşlı adam, ölü bulundu
26 Ocak 2014 Pazar 15:03

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 2 gündür kayıp olan yaşlı adamın cesedi denizden çıktı. Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaşlı adamın cesedi otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Alınan bilgilere göre Ereğli ilçesine bağlı Elmatepe mahallesi Yeniçağlar Sokak'ta yaşayan ve 2 gündür kayıp olan Ercivan Dizdaroğlu (76) için ailesi kayıp başvurusunda bulunmuştu. Yaşlı adamı polis ile birlikte arayan ailesi gidebileceği yerler başta olmak üzere mahallede bulunan ve tarlasını sulamak amacıyla su aldığı su kuyularına düşmüş olabileceği düşüncesi ile su kuyularında da arama yapıldı. Ancak hiç bir sonuç alınamadı. Yaşadığı Elmatepe Mahallesi'nden sadece maaşını çekmek amacıyla çarşıya indiği ve bunun dışında mahalle kahvesi ile kendilerine ait tarlaya gittiği öğrenilen Ercivan Dizdaroğlu'nun bugün sabaha karşı Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığının içerisinde bulunan mendirek alanında askerler tarafından cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulundu. Ceset, 112 ambulansı ile Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayı haber alır almaz eşi Ayşe (73), oğlu Çetin ve kızları Canan ve Emine morga geldi. Babasının kimlik tespiti için morga giren Emine Duygu, babasının cesedini görünce fenalık geçirdi. Yakınları tarafından dışarıya çıkarılan Emine Duygu, sakinleştirilmeye çalışıldı.

Yaşlı adamın borcunun olmadığı, etrafı tarafından sevilen birisi olduğu, maaşı çekmek dışında çarşıya bile inmediği, genellikle kendilerine ait tarlalarında vakit geçirdiği öğrenildi.

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.


CİHAN

2 gündür kayıp olan yaşlı adam, ölü bulundu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×