19 Mayıs etkinlikleri çelenk töreniyle başladı

Adana’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Valilik Hizmet Binası bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.Gençlik Haftası etkinliği kapsamında daha önce 27 branşta yapılması planlanan...

19 Mayıs etkinlikleri çelenk töreniyle başladı
15 Mayıs 2014 Perşembe 14:23

Adana’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Valilik Hizmet Binası bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

Gençlik Haftası etkinliği kapsamında daha önce 27 branşta yapılması planlanan müsabakalar, Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen olay nedeniyle iptal edildi. Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Valilik Binası’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sundu, ardından saygı duruşunda bulundu. Etkinliğe, Vali Yardımcısı Halis Arslan, Şube Müdürleri Kazım Tekin, Mustafa Uyanık, Cemal Demirağ, Mahmut Kır, Murat Adıgüzel, Seyhan Gençlik Merkezi Müdür Vekili Ümran Öz, Yüreğir Gençlik Merkezi Müdür Vekili Eyup Çelikoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları, Federasyon İl Temsilcileri, sporcu, hakem, antrenör ve yöneticiler katıldı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×