Bozdağ: Terör Türkiye'yi yıldıramaz

Adalet Bakanı Bozdağ, "Teröre, terörizme ve teröriste destek verenlere lanet olsun. Terör, Türkiye'yi yıldıramaz, bölemez. Türkiye'nin terörle etkili ve kararlı mücadelesi, terörün sonu getirilene kadar devam edecektir. Menfur terör saldırısının hesabı sorulacaktır" dedi.

Bozdağ: Terör Türkiye'yi yıldıramaz
21 Ağustos 2016 Pazar 14:47

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gaziantep'teki terör saldırısını kınadı.

Bakan Bozdağ, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Gaziantep'teki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifa diledi. Bozdağ, şunları kaydetti:

"Teröre, terörizme ve teröriste lanet olsun. Teröre, terörizme ve teröriste destek verenlere lanet olsun. Terör, Türkiye'yi yıldıramaz, bölemez. Türkiye'nin terörle etkili ve kararlı mücadelesi, terörün sonu getirilene kadar devam edecektir. Menfur terör saldırısının hesabı sorulacaktır. Gaziantep'teki terör saldırısı, birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi, huzurumuzu, güvenliğimizi bozmayı amaçlayan bir tuzak, provokasyondur. Bu tuzak ve provokasyon karşısında birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize, huzurumuza, güvenliğimize ve iç barışımıza sahip çıkalım. Halkımıza ve ülkemize kurulmuş bu büyük tuzağı, tuzağa düşmeyerek, oyuna gelmeyerek sağduyu ile bozalım."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×