Vodafone'dan KaraKartallılara Passolig yüzde 50 indirimli

Vodafone'dan KaraKartallılara Passolig yüzde 50 indirimli
18 Kasım 2016 Cuma 14:03

İSTANBUL (AA) - Passolig ile yapılan iş birliği kapsamında Vodafone KaraKartallılara özel Beşiktaş logolu Passolig Kart yüzde 50 indirimli sunuluyor.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre Beşiktaş JK ile sponsorluk anlaşmasına imza atan şirket, Vodafone KaraKartal platformuyla Beşiktaşlı abonelerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Buna göre Vodafone'un düzenlediği yeni kampanya kapsamında, ilk kez Beşiktaş logolu Passolig Kart alacak Vodafone KaraKartallılara yüzde 50 indirim imkanı veriliyor.

Aralık sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için PASSOLİG yazıp 6666'ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın sayfasına girerek kampanya şifresi almak yeterli oluyor.

Alınan kampanya şifresi www.passolig.com.tr kart başvuru sayfasında ödeme adımında promosyon kodu alanına girildikten sonra, indirimli bakiye kredi kartı ile ya da anlaşmalı bankalar, stadyum gişeleri ve başka bankalardan yapılacak para transferleri ile nakit ödenerek işlem tamamlanıyor.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone KaraKartal üyeleri yararlanabiliyor. Vodafone KaraKartal üyesi olmak için Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903'e göndermek gerekiyor.

Vodafone KaraKartal, eylül ayında da Passolig ile bir kampanya düzenlemiş, 1 ay süren kampanya kapsamında sunulan kodlar 1 haftada tükenerek toplam 988 Vodafone KaraKartallı'ya fayda sağlanmıştı.

Vodafone KaraKartal platformuyla, Beşiktaşlı abonelere tarifeye ek aylık bir ücretle hem takımlarına destek olma, hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma imkanı da veriliyor.

Vodafone'dan kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaşlı taraftarlar, aylık tarife ücretlerine ek 1 lira, 3 lira ve 5 liralık destek paketlerinden birini tercih ederek takımlarına destek oluyor.

Ayrıca, ücretsiz maç bileti, imzalı forma ve top ile takımla birlikte yurt dışına seyahat gibi özel fırsatlar ve ek iletişim faydaları kazanma fırsatı da sunuluyor.

Vodafone KaraKartal hakkında ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr/karakartal ziyaret edilmesi gerekiyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×