Vakıf Emeklilik ve Multinet'ten ortak kampanya

Vakıf Emeklilik ve Multinet'ten ortak kampanya
03 Haziran 2016 Cuma 11:43

İSTANBUL (AA) - Multinet'ten tek seferde 150 TL ve üzeri bireysel yükleme yapan kart kullanıcılarına Vakıf Emeklilik Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası hediye ediliyor.

Vakıf Emeklilik açıklamasına göre, Multinet, Vakıf Emeklilik iş birliğiyle Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası kampanyası düzenliyor. 18 Mayıs-18 Haziran arasında gerçekleştirilen kampanya ile Multinet, 150 TL ve üzeri bireysel yükleme yapan kart kullanıcılarına, zengin ek fayda paketi içeren Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası hediye ediyor.

Ürünün yanında sunulan ek fayda paketinin içinde ücretsiz 1 seans diş temizliği, diyetisyen hizmeti ve medikal asistans hizmetleri bulunuyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Multinet yemek kartına tek seferde 150 TL ve üzeri bireysel yükleme yapılması gerekiyor. Vakıf Emeklilik Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası, 10 bin TL kaza sonucu vefat ve maluliyet teminatı da içererek, sigortalının bir kaza sonucu yaşamını yitirmesi, yaralanması ya da sakat kalması gibi risklerini güvence altına alıyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×