Tuzla'daki öğretmen cinayeti

- Aranan şüpheli Atalay F'nin İzmir'de güvenlik kameralarınca kaydedilen yeni görüntüleri ortaya çıktı

Tuzla'daki öğretmen cinayeti

İSTANBUL (AA) - Tuzla'da iki çocuk annesi tarih öğretmenini öldürdüğü iddia edilen, Ankara'da yaklaşık 3 yıl önce iki kişinin öldürülmesi olayının da faili olarak aranan şüpheli Atalay F'nin, İzmir'de güvenlik kameralarınca kaydedilen yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, Atalay F'nin İzmir'de 31 Mayıs'ta sabah saatlerinde 2 valiz ve 1 sırt çantasıyla yürüdüğü görülüyor.

Görüntülerin Atalay F'nin 29 Mayıs'ta kaldığı öğrenci evinden, 2 gün sonra ayrıldığı anlara ait olduğu değerlendiriliyor.


- Olay

Tuzla, Yalıboyu Caddesi Postane Mahallesi'nde oturan tarih öğretmeni iki çocuk annesi Fatma Kayıkçı'nın cesedi, 28 Mayıs'ta evinin yakınındaki çalılıkların arasında bulunmuştu.

Kayıkçı'yı öldürdüğü iddiasıyla aranmasına başlanılan Atalay F'nin, 16 Eylül 2013'te Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve onu ziyarete gelen kız arkadaşı Elena Radchikova'nın öldürülmesi olayına karıştığı da tespit edilmişti.

Ankara'daki cinayetlerle ilgili yaklaşık 3 yıldır aranan Atalay F'nin olaydan sonra sahte kimlikle yurt dışına kaçtığı ve bir süre sonra İstanbul'a gelerek burada yaşamaya başladığı, çevresine kendisini farklı kimlikle tanıttığı belirtilmişti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×