Turkcell Platinum Teos Uluslararası Balıkçılık Turnuvası sona erdi

- Turnuvanın en büyük balığı ödülünü kazanan ekip, 7 bin 500 lira para ödülünü FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışladı

Turkcell Platinum Teos Uluslararası Balıkçılık Turnuvası sona erdi
25 Eylül 2016 Pazar 22:45

İZMİR(AA) - İş dünyasının önde gelen isimlerinin de katıldığı Turkcell Platinum Teos Uluslararası Balıkçılık Turnuvası sona erdi.

İş dünyasından Gökhan Çarmıklı, Mahmut Özgener, Can Kestelli, Erkut Soyak, Turgut Konukoğlu, Suat Evren, Murat Aslan ve Necmettin Tüfekçi'ye ait teknelerin de aralarında bulunduğu 33 balıkçı teknesinin katıldığı, ekiplerin iki gün boyunca Seferihisar ilçesindeki Teos Marina'dan açılarak balık avladığı turnuvanın ödül töreni Teos Marina'da yapıldı.

Hakem heyetinin değerlendirmeleri sonucunda Gökhan Çarmıklı, Erkut Soyak, Murat Aslan, Can Soyak, Burhan Çavuşoğlu ve Necmettin Tüfekçi'den oluşan "Barracuda" teknesi ekibi, yakaladığı 59 kilo 400 gramlık bluefin orkinos ile turnuvanın şampiyonu oldu.

Sinan Kuran, Engin Çetinkaya, Osman Bulutlar, Alptuğ Önal, Ömer Karaosman'dan oluşan "Shamu" teknesi ekibi, yakaladığı 38 kilo 900 gramlık Bluefin Orkinos ile turnuvanın ikincisi, Suat Evren, Erhan Uzunoğlu, Hasan Orkun Evren ve Onat Evren'den oluşan "Teos 4" teknesi ekibi turnuvanın üçüncüsü oldu.

-Ödülü bağışladılar

Eyüp Necimoğlu, Abidin Necimoğlu, Kaan Adıgüzel, Murat Adıgüzel, Bora Pehlivanlar, Tufan Pehlivanlar, Tuncay Kılıç ve Erol Kıvrak'tan oluşan "Camelot" teknesi ekibi ise yakaladığı 94 kilo 400 gramlık bluefin orkinos ile turnuvanın en büyük balığı ödülünü kazandı.

Ekibe 7 bin 500 lira para ödülü ve sponsor hediyelerini Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer verdi. Ekip, para ödülünü Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışladı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×