Turkcell Gelibolu Maratonu'nda fizy ile müzik keyfi

- Maraton katılımcıları, Turkcell’in paylaştığı kulaklıklar sayesinde fizy ile müzik keyfi yaşarken, akıllı göğüs numarasıyla da koşarken çekilen fotoğraflarına ulaşabildi

Turkcell Gelibolu Maratonu'nda fizy ile müzik keyfi
03 Ekim 2016 Pazartesi 14:49

İSTANBUL (AA) - Turkcell Gelibolu Maratonu'na katılan koşucular, Turkcell’in paylaştığı kulaklıklar sayesinde fizy ile müzik keyfi yaşarken, akıllı göğüs numarasıyla da koşarken çekilen fotoğraflarına ulaşabildi.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell’in ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen, Türkiye’nin "barış" temalı ilk maratonu Turkcell Gelibolu Maratonu, "Barış için Koşuyoruz" sloganıyla ve 6 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gelibolu Yarımadası’nın tarihi parkurunda maraton, yarı maraton, 10 kilometre ve halk koşusu olarak dört kategoride gerçekleştirilen yarışa, Turkcell, fizy ve akıllı göğüs numarası ile teknolojisiyle de damgasını vurdu.

Dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olarak kabul edilen tarihi Gelibolu Yarımadası’nda koşulan Turkcell Gelibolu Maratonu’nda sporcular için bir de sürpriz hazırlandı. Turkcell, sporcular için Türkiye’nin en zengin müzik arşivlerinden birine sahip dijital müzik platformu fizy’de bir koşu liste oluşturdu.

Koşucuların parkurun keyfini müzik eşliğinde çıkarmaları için maratona katılanlara özel kulaklıklar dağıtan Turkcell, tüm sporculara bir aylık fizy video müzik üyeliğini de hediye etti.

Kullanıcıların Turkcell Gelibolu Maratonu’nda spor yapmaya ve tarihi atmosfere uygun müzik seçebilmesi gibi fizy’de her ruh haline göre müzik, video klip ve kendi zevklerine uygun öneri, akıllı arama yeteneği, sanatçı sayfalarına hızlı erişim, şarkı ve video karışık çalma listesi oluşturma özellikleri bir arada bulunuyor. Kilitli ekranda ya da arka planda iken video oynatabilen fizy, kaydetme özelliği ile uçak ve metro gibi yerlerde çevrimdışı da dinlenebiliyor.

Turkcell Gelibolu Maratonu’nda maraton, yarı maraton ve 10 kilometre koşusunda yer alan sporcular, akıllı göğüs numarasıyla, kendilerinin koşarken çekilen fotoğraflarına mobil cihazlarından ve bilgisayarlarından ulaşabildi. Maratona katılan sporcular www.gelibolumaratonu.com sitesine girerek, göğüs numaralarıyla kendilerine ait fotoğrafları görebilecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×