Türk Telekom, Atiker Konyaspor'la iş birliği yaptı

- Türk Telekom, Atiker Konyaspor taraftarlarına özel mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET'i hizmete sundu

Türk Telekom, Atiker Konyaspor'la iş birliği yaptı
14 Kasım 2016 Pazartesi 14:10

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, Atiker Konyaspor Kulübü ile iş birliğine giderek taraftar kampanyalarını mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, spor kulüpleriyle gerçekleştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Taraftarlarının takımlarını saha dışında da desteklemesi amacıyla Atiker Konyaspor ile yapılan iş birliği kapsamında Türk Telekom, mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET'i hizmete sundu.

Söz konusu iş birliği Atiker Konyaspor taraftarlarına ayrıcalıklı fırsatlar sunmasının yanında takımın yeşil saha dışında da desteklenmesine imkan verecek. Türk Telekom'un güçlü altyapısı ile hizmet verecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET tarifelerine geçen taraftarlar özel imza günlerine katılma, futbolcularla tanışma, antrenman ziyareti, hediye forma ve maç bileti kazanma gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanabilecek. İş birliği sayesinde bu yıl kombine bilet satışı 30 bini geçen Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Atiker Konyaspor ise yeşil sahalar dışında da sürekli bir gelir akışı elde edecek.

Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, konuya ilişkin değerlendirmesinde, spor kulüplerine ek gelir yaratan taraftar hatlarının mimarı olan Türk Telekom'un Atiker Konyaspor ile gerçekleştirdiği iş birliğinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Türkiye'nin en büyük spor kulüpleriyle gerçekleştirdikleri iş birliklerine, Anadolu'nun en büyük spor kulüplerinden birini daha eklediklerini belirten Dursun, "Bu kapsamda taraftarlar KONYASPORCELL ve KONYASPORNET'i kullandıkça hem kendileri hem de takımları kazanacak. UEFA Avrupa Ligi'ne eleme oynamadan katılan ligin başarılı takımlarından Atiker Konyaspor'u ve taraftarlarını bu iş birliğiyle desteklemekten dolayı mutluyuz. Tüm Türkiye'yi kapsayan güçlü altyapımız ve birbirinden avantajlı tarifelerimizle KONYASPORCELL ve KONYASPORNET kullancıları hem mobilde hem de evde internette en iyi hizmeti Türk Telekom'dan alacak." dedi.

Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan ise "Köklü bir geçmişe sahip olan spor kulübümüz bugün Türk Telekom'la birlikte bir ilke daha imza atıyor. Son yıllarda sporun pek çok alanında elde ettiğimiz başarılar sonucunda spor camiasının dikkatini üzerimize çektik. Bu başarıda kuşkusuz kulübümüze destek veren, iş birliği içinde olan markaların payı büyük. Türk Telekom'la bugün imzaladığımız anlaşmayla KONYASPORCELL ve KONYASPORNET isimleri altında taraftarlarımıza ayrıcalıklı fırsatlar sunarken, kulübümüze de ek gelir sağlayacağız." diye konuştu.

Şan, Türkiye'deki tüm taraftarlarını Atiker Konyaspor'a ek gelir getirecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET'li olmaya davet etti.


- Atiker Konyasporlulara özel mobil ve evde internet kampanyaları


Faturalı ve faturasız tarife seçeneklerine sahip KONYASPORCELL, numara taşıma ve yeni aktivasyonla gelen kullanıcılara yönelik özel tarifeler sunuyor. Faturalı müşteriler için her yöne 1.000 dakika, 1.000 SMS, 4GB internet ve grup içi sınırsız konuşma paketi sunan tarifenin aylık ücreti 29 TL olacak. Bu tarife için 24 ay taahhüt veren abonelere, Atiker Konyaspor forması hediye edilecek.

Faturasız KONYASPORCELL tarifesine başvuranlar ise aylık tek seferde 20 TL üzeri yükleme yapmaları durumunda grup içi aylık 2 bin dakika hediye konuşma süresi kazanacak. Bu tarifeyi tercih eden aboneler ayrıca Türk Telekom faturasız paket avantajlarının tamamından da yararlanabilecek.

KONYASPORNET'i tercih eden taraftarlar da Türk Telekom'un tüm evde internet kampanyalarından faydalanabilecekleri gibi 1981 hediye Wi-Fi dakikasına da sahip olacak.

KONYASPORCELL ve KONYASPORNET'li olmak isteyen Atiker Konyaspor taraftarlarının Türkiye'deki herhangi bir Türk Telekom bayisine başvurmaları, Türk Telekom web sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden taleplerini iletmeleri yeterli olacak.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×