Toyota'dan "İkinci El Şenliği"

Toyota'dan
22 Eylül 2016 Perşembe 16:33

İSTANBUL (AA) - Türkiye'deki tüm Toyota plazaları, markası ne olursa olsun ikinci el otomobil satın almak veya anında nakit alım ile otomobillerini satmak isteyenler için 24-25 Eylül 2016'da "İkinci El Şenliği" düzenleyecek.

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, şirketin Türkiye genelindeki 58 Toyota plazasında düzenlenecek şenlikte, araçlarını takas etmek veya emanet olarak sergilemek isteyenler için de fırsat sunulacak. Şenlik katılımcıları, istedikleri otomobiller ile deneme sürüşleri de gerçekleştirebilecek.

Şenliğe katılan ve ehliyetlerini ibraz ederek kayıt yaptıran 3 kişi de noter huzurunda yapılacak çekilişle iPhone 6 kazanma şansını elde edecek.

İkinci El Şenliği'ne katılanlar, Toyota Finans'ın tek noktadan verilen hizmetiyle ikinci el otomobillere özel kredi ve faiz uygulamalarından da yararlanabilecek. Toyota bayileri ayrıca, ikinci el satışlarında garantili satış yöntemiyle de müşterilerine ayrıcalık sunacak.

Toyota, “Xchange By Toyota” sistemi ile ikinci el satışlarında sıfır kilometre otomobillerde olduğu gibi, Toyota güvencesini vermeye devam ediyor. İkinci el otomobil konusunda ciddi yatırımlar yapan Toyota bayileri, "Xchange by Toyota” sistemi ile müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Söz konusu sistem ile marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri, Toyota plazalarda ikinci elde de tek bir noktadan, kısa sürede ve güvenle gerçekleştiriliyor.


Etiketler; #toyota

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×