Tiyatro oyuncusu Köse'nin makineye bağlı yaşadığı belirtildi

- Köse'nin oyuncu arkadaşı Altay: - "Ortalıkta bir şey dolaşıyor, evet biz de paylaştık yarın cenazesinin kaldırılacağına dair" - "Sadece bir bilgi kirliliği olmuş, o da şundan dolayı; şu anda makineye bağlı olarak yaşıyor. Dün gece de böyleydi"

Tiyatro oyuncusu Köse'nin makineye bağlı yaşadığı belirtildi
22 Ağustos 2016 Pazartesi 23:50

İSTANBUL (AA) - Kadıköy'de dün sabah geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan tiyatro oyuncusu İsrafil Köse'nin makineye bağlı olarak yaşadığını belirten arkadaşı Çetin Altay, "Ortalıkta bir şey dolaşıyor, evet biz de paylaştık yarın cenazesinin kaldırılacağına dair. Bunların hepsi bugün sadece bir iki saat içeri girip doktorla konuşamadığım zaman zarfında olan şeyler ama iyiye giden bir şey kesinlikle yok." dedi.

Hastane önünde AA muhabirine açıklama yapan Köse'nin oyuncu arkadaşı Çetin Altay, olayın meydana geldiği ilk saatlerden itibaren burada olduğunu ve biraz önce yine doktorlarla konuştuğunu aktardı.

Dün gece kendisine söylenen ile bugün söylenenler arasında çok fark olmadığını dile getiren Altay, "Sadece bir bilgi kirliliği olmuş, o da şundan dolayı, şu anda makineye bağlı olarak yaşıyor. Dün gece de böyleydi. Doktor bana sorarsanız bence de beyin ölümü gerçekleşmiş ama bunu ben bireysel olarak söyleyemem, kurul olarak toplanıp tetkik yapmamız lazım. Bunu yapabilmemiz için de makineden ayırmamız lazım, ayırırsak da yaklaşık 2 dakika içinde yaşamını yitirir, dedi." ifadelerini kullandı.

Köse için "keşke iyiye gitse" diyen Altay, şöyle devam etti.

" Ama maalesef iyiye giden bir şey yok. Allah'tan ümit kesilmez tabii ki. Ama durum bundan ibaret. Ortalıkta bir şey dolaşıyor, evet biz de paylaştık yarın cenazesinin kaldırılacağına dair. Bunların hepsi bugün sadece bir iki saat içeri girip doktorla konuşamadığım zaman zarfında olan şeyler ama iyiye giden bir şey kesinlikle yok. Dün akşam bana söylenen 'son görüşündür, son bir iki saat görecekmişsin gibi bak' denildiği durumuyla hiçbir farkı yok. Keşke diyebilsem ki; 'ya evet biz öyle bir şey paylaşmıştık. Paylaştıktan sonra çok acayip bir gelişme oldu, İsrafil çok iyiye gidiyor' diyebilseydim keşke ama değil. Şu anda ortalıkta dolaşan bilgi kirliliği var."

Tiyatro oyuncusu Köse, Kadıköy'de dün sabah geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanmış, Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırılan 46 yaşındaki oyuncunun menajeri tarafından yoğun bakımda tedavisi sürerken yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı, hayatının kaybettiği söylenmişti.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×