TeknoSA Genel Müdürü Gürcan, Euronics'in yönetiminde

TeknoSA Genel Müdürü Gürcan, Euronics'in yönetiminde
03 Ağustos 2016 Çarşamba 11:36

İSTANBUL (AA) - TeknoSA, Avrupa’nın en büyük elektronik satın alma grubu Euronics’in yönetimine girdi. Euronics’in Türkiye’den davet ettiği marka olan TeknoSA, Genel Müdür Bülent Gürcan’ın Euronics Yönetim Kurulu Üyesi olmasıyla birlikte bu uluslararası birliğin karar verici ekibinde yer alacak ve Türkiye’yi temsil edecek.

TeknoSA açıklamasına göre, Euronics’in 2012 yılında TeknoSA’yı davet etmesi ile başlayan Euronics-TeknoSA stratejik iş birliği Türkiye teknoloji perakendeciliği açısından da büyük önem taşıyor.

Geniş satın alma ağı sayesinde en son teknolojileri en önce ve en uygun fiyatlarla tüketicilere sunma avantajı sağlayan Euronics, aynı zamanda üye markaların uluslararası bağlantılarının güçlenmesinde de büyük fırsatlar sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, 2012 yılında Euronics’e davet edilerek Türkiye teknoloji perakendeciliğinde bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek, "Toplam 35 ülkede 10 bin satış noktası gibi geniş bir ağı kapsayan Euronics ile olan iş birliğimiz küresel alanda ilişkilerimizi geliştirmemize ciddi destek sunuyor. Şimdi Yönetim Kurulu Üyesi oluşumla birlikte bu uluslararası organizasyonun yönetiminde TeknoSA’nın da söz hakkı olacak. Bu TeknoSA için olduğu kadar Türkiye teknoloji perakendeciliği için de önemli bir gelişmedir." ifadelerini kullandı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×