Silivri'de hırsızlık anı güvenlik kamerasında

- Silivri'de müşteri kılığında geldiği mağazadan 3 kez art arda eşya çalan şahsın yaptığı hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı

Silivri'de hırsızlık anı güvenlik kamerasında
18 Eylül 2016 Pazar 17:09

İSTANBUL (AA) - Silivri'de bir iş yerinde aynı kişi tarafından 3 kez art arda gerçekleştirilen hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Silivri Alibey Mahallesi Karamustafa Sokağı'nda bulunan mağazada meydana geldi. Aynı adrese 3 farklı zamanda müşteri kılığında gelen bir kişinin yanında getirdiği çantayla eşya çaldığı tespit edildi. Hırsızlık, iş yeri sahiplerinin bir müşterilerinin hareketlerinden şüphelenip güvenlik kamera görüntülerini geriye doğru taramasıyla fark edildi.

İş yeri sahibi Naim Sevinç, mağazalarına yeniden gelen kadından çantasını açmasını istedi. Tedirgin olan kadın hakaret ederek olay yerinden uzaklaşınca Naim Sevinç, hırsızlık yaptığını tespit ettiği kişi hakkında şikayette bulundu.

Konuyla ilgili AA muhabirine açıklama yapan Sevinç, "Burada 5 senedir ucuzluk pazarı işletiyoruz. Devamlı müşterimiz olan bir kişiden son zamanlardaki hareketlerinden şüphelenmeye başladık. Güvenlik kameralarını izleyerek takip altına aldık. Bu kişinin hırsızlık yaptığını gördük, bizden bayağı bir malzeme çaldığını gördük. Bizim sürekli güvendiğimiz, inandığımız müşterimizdi. Aile gibi olmuştuk, geldiği zaman hürmetimizi eksik etmiyorduk. Hal ve hareketlerinde son zamanlarda değişiklik oldu şüpheli hareketlerde bulunmaya başladı. Takip sonucu kişinin bayağı bir hırsızlık yaptığını gördük. Bunları güvenlik kamerasıyla tespit ederek kendisinden şikayetçi olduk.'' dedi.

Güvenlik kameralarını inceleyen polis soruşturma başlattı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×