Şehit polis Palamut'un babaocağında yas var

- Şırnak'ın Silopi ilçesinde 5 Nisan'daki terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü GATA'da şehit olan polis memuru Fırat Palamut'un Mersin'deki baba evine acı haber ulaştı

Şehit polis Palamut'un babaocağında yas var
23 Mayıs 2016 Pazartesi 18:30

MERSİN (AA) - Şırnak'ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının geçişi sırasında teröristler tarafından gerçekleştirilen roketatarlı saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü GATA'da şehit olan polis memuru Fırat Palamut'un Mersin'deki baba evine acı haber ulaştı.

Şehit haberinin merkez Akdeniz ilçesi Barış Mahallesi'nde oturan baba Ahmet Palamut'a verilmesinin ardından babaocağında taziye çadırı kuruldu.

Türk bayraklarının asıldığı eve başsağlığı için gelen yakınları baba Palamut, karşıladı.

Komşuların ve akrabaların teskin ettiği baba Palamut, gazetecilere çok fazla söyleyecek bir şeyi olmadığını belirterek, "İçimiz yanmış" ifadesini kullandı.

Öte yandan, şehit polis memuru Palamut'un yaklaşık 8 ay önce evlendiği, eşi ve diğer yakınlarının da Ankara'da olduğu öğrenildi.

Bu arada, Büyükşehir Belediyesi ekipleri de şehit Palamut'un evi ve çevresinde, iş makineleriyle çevre düzenlemesi yaptı.

Silopi'nin Cudi Mahallesi'nde 5 Nisan'da zırhlı polis aracının geçişi sırasında teröristler tarafından farklı noktalardan gerçekleştirilen roketatarlı saldırıda yaralanan polis memuru Palamut (25), tedavi gördüğü GATA'da yapılan müdahaye rağmen şehit olmuştu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×