Şehit eşleri ve annelerinden yaşlılara anlamlı ziyaret

- Samsun'da yaşayan şehit eşleri ve anneleri, Anneler Günü öncesinde huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek moral verdi

Şehit eşleri ve annelerinden yaşlılara anlamlı ziyaret
07 Mayıs 2016 Cumartesi 15:11

SAMSUN (AA) - Samsun'da yaşayan şehit eşleri ve anneleri, Anneler Günü öncesinde huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Yaklaşık 40 şehit eşi ve annesi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Samsun Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlılarla bir araya geldi.

Yaşlılarla sohbet eden şehit aileleri, onlara çeşitli hediyeler verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Anneler Günü öncesinde şehit alilerinin yaşlılara moral vermek için ziyarette bulunmalarından mutluluk duyduklarını ifade etti.

Hem yaşlıların hem de şehit ailelerinin birbirlerini tanıması açısından anlamlı bir ziyaret olduğuna işaret eden Balcı, "Bizler bu topraklar üzerinde huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşıyorsak bu şehitlerimiz sayesindedir. Hiçbir zaman onların ve ailelerinin hakkını ödememiz mümkün değil. Şehit anneleri ve eşlerinin yaşlılarımızla Anneler Günü kutlaması bizleri çok mutlu etti. Yaşlılarımız, onlarla sohbet etme imkanı buldu. Umarım bu ziyaretler devam edecektir." dedi.

Konuşmanın ardından şehit anneleri ve yaşlılar, birlikte "Anneler Günü" pastasını kesti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×