Şanlıurfa'da "Ali Baba" hayratı yapıldı

- Karaköprü Belediyesince her yıl düzenlenen "Ali Baba" hayratı kapsamında vatandaşlara tirit ikram edildi - Belediye Başkanı Beydilli: -"Son dönemlerde bu huzur ve sükuneti bozmak isteyenler var. Bu her dönemde de olmuştur. Bugün burada gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimizi göstererek onlara karşı dik duracağız"

Şanlıurfa'da
30 Nisan 2016 Cumartesi 11:43

ŞANLIURFA (AA) - Karaköprü Belediyesince geleneksel olarak her yıl düzenlenen "Ali Baba" hayratı kapsamında vatandaşlara tirit ikram edildi.

Karaköprü Belediyesi hizmet binası bahçesinde düzenlenen tirit ikramına, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Beydilli, Şanlıurfa olarak Hazreti İbrahim'den paylaşmayı, Hazreti Eyüp'ten sabrı öğrendiklerini belirterek huzurlarını bozmak isteyenlere karşı Hazreti Eyüp'ün sabrıyla sabredeceklerini söyledi.

Çocuklara sahip çıkacaklarını ve huzuru kimsenin bozamayacağını belirten Beydilli, şöyle konuştu:

"Son dönemlerde bu huzur ve sükuneti bozmak isteyenler var. Bu her dönemde de olmuştur. Bugün burada gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimizi göstererek onlara karşı dik duracağız. Türkiye ve Şanlıurfa'da çok büyük gelişmeler, yatırımlar var, tabi bu gelişmeler bazılarını rahatsız ediyor. Bu kalkıma sürdükçe huzurumuz devam edecektir inşallah."İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×