Ramazan Bayramı

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı: - "Şunu hiçbir zaman unutmayınız, bayramlar kardeşliğimizin büyüdüğü iklimlerdir. Bu şuurla hareket ederek, her bayramın kardeşliğimizin güçlenmesine, gönüllerimizin birleşmesine vesile olması için gayret göstermeliyiz"

Ramazan Bayramı
05 Temmuz 2016 Salı 14:47

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Şunu hiçbir zaman unutmayınız, bayramlar kardeşliğimizin büyüdüğü iklimlerdir. Bu şuurla hareket ederek, her bayramın kardeşliğimizin güçlenmesine, gönüllerimizin birleşmesine vesile olması için gayret göstermeliyiz." ifadesini kullandı.

Yazıcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türkiye başta olmak üzere tüm İslam alemi ve insanlık için bayramın hayırlar getirmesini, huzur ve güven içinde geleceğe yürümesine vesile olmasını diledi.

Ülkede, terörün acımasız yüzünü ramazanda bile gösterdiğini, her türlü menfur saldırıyla masum canlara kıyıldığını belirten Yazıcı, Ramazan Bayramı'nın gönülleri aydınlatmasının, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatmasının en büyük temennileri olduğunu vurguladı.

Yazıcı, millet olarak büyük Türkiye yolunda ilerlerken, terör saldırılarında kaybedilen güvenlik kuvvetlerinin ve masum insanların acılarının yüreklerde hissedildiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Milletimizin her ferdiyle, ülkemizin dört bir yanında teröre karşı birlik, beraberlik ve dayanışma içindeyiz. Bundan sonra da aynı kardeşlik ruhuyla yolumuza devam edeceğiz. Şunu hiçbir zaman unutmayınız, bayramlar kardeşliğimizin büyüdüğü iklimlerdir. Bu şuurla hareket ederek, her bayramın kardeşliğimizin güçlenmesine, gönüllerimizin birleşmesine vesile olması için gayret göstermeliyiz. Bayramlarda yetimleri ve öksüzleri, hastaları özellikle hatırlamanızı arzuluyorum."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×