PTT'den güvenlik güçlerine tebrik kartı

PTT'den güvenlik güçlerine tebrik kartı
28 Haziran 2016 Salı 16:45

İSTANBUL (AA) - İstanbul'dan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde görevli güvenlik güçlerine bayram için kartpostal gönderilmeye başlandı.

PTT Genel Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nı kutlamak ve birliktelik ruhunu güçlendirmek amacıyla "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" adlı kampanya hazırlandı.

PTT şubelerine gelenler, güvenlik güçlerinin operasyonlarda çekilmiş fotoğraflarının bulunduğu kartpostallara duygu ve düşüncelerini yazıp zarfa koyarak, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki karakoldan herhangi birine gönderebiliyor. PTT, kartpostal ve zarf temini ile gönderi hizmetini ücretsiz veriyor.

İstanbul Avrupa Yakası PTT Bölge Müdürü Selahattin Ekinci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kampanya ile, vatan savunmasında ülkeyi koruyan askerlere, yanlarında olduklarını hissettirmek istediklerin söyledi.

Güvenlik güçlerine Ramazan Bayramı'nda mesajlar yollayarak morallerini yükseltmeyi istediklerini ifade eden Ekinci, ''Bu kartların ücreti ve gönderilmesi PTT ailesine aittir. Kampanyaya vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Onların yanında olduğumuzu hissettirmemiz lazım. Bu kampanya ramazan ayı boyunca devam edecek.'' dedi.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×