Öğrencilerden güvenlik güçlerine mektup

- Denizli'de ortaokul öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek aldıkları çoraplar ile yazdıkları mektupları Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderdi

Öğrencilerden güvenlik güçlerine mektup
23 Haziran 2016 Perşembe 19:12

DENİZLİ (AA) - Denizli'nin Honaz ilçesinde ortaokul öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek aldıkları çoraplar ile yazdıkları mektupları, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderdi.

Terörle mücadele eden güvenlik güçlerine "yalnız olmadıkları"nı hissettirmek için "Devlet Millet El Ele" adıyla hayata geçirilen projeyle Honaz Belediyesinden destek alan Kaklık Ortaokulu öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek çorap satın aldı.

Öğrenciler ayrıca, hediye paketlerinin içine yazdıkları duygu dolu mektupları da koydu.

Okul öğretmenlerinden Songül Tahtabaşı Aksoy, gazetecilere, projeyi operasyonlarda görev alan güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla hazırladıklarını belirterek, "Öğrencilerimizin yazmış oldukları mektuplar ve harçlıklarıyla aldıkları çoraplar ile Honaz Belediyesinin verdiği havlulardan oluşan hediyelerimizle ayrıca biraz tebessüm ettirebilmeyi amaçladık." dedi.

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu da güvenlik güçlerin bölgede zor şartlar altında vatanı terör örgütünden temizlemek için yoğun gayret gösterdiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

"Ülkemizin çeşitli bölgelerinde terör örgütüyle mücadele eden güvenlik güçlerimize miniklerimizle birlikte moral arz eden bir selam gönderdik. Bu etkinlik inşallah güvenlik güçlerimize bir moral ve başarı kaynağı olur. Güvenlik güçlerimizin terörün üstesinden geleceğine hiç şüphemiz yok."

Konuşmaların ardından hediye paketleri güvenlik güçlerine gönderildi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×