Mustafa Ceceli'yi 230 bin kişi fizy'den izledi

Mustafa Ceceli'yi 230 bin kişi fizy'den izledi
16 Ağustos 2016 Salı 13:05

İSTANBUL (AA) - fizy tarafından canlı yayınlanan Mustafa Ceceli konseri, bu platform üzerinden 230 bin kişi tarafından izlendi.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Mustafa Ceceli, aynı zamanda fizy'deki hayranlarıyla da buluştu.

Turkcell'in 4,5G hızıyla fizy'den hiçbir ücret ödemeden konseri izleyenlerin sayısı 230 bin 61 kişiye ulaşırken, Turkcell'liler internetlerinden harcamadan konser izleme fırsatı buldu.

Mustafa Ceceli'yi dinleyenlerin yüzde 98'i cep telefonlarından olmak üzere konseri sırasıyla en çok Android, iOS ve mobil site üzerinden takip etti. Konsere en fazla ilgi gösteren iller ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa oldu.

fizy'den canlı yayınlanan konserle ilgili Mustafa Ceceli, 3,8 milyon takipçisinin olduğu Twitter ve 4,3 milyonluk Facebook sayfasından yoğun şekilde paylaşımlarda bulundu. fizy'nin Facebook sayfasından yapılan paylaşımlarla 600 bine yakın kişiye ulaşıldı.

Mustafa Ceceli ile fizy'den canlı yayınlanmaya başlayan Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri, 18 Ağustos'ta Bengü, 21 Ağustos'ta Volkan Konak ve 29 Ağustos'ta Göksel ile devam edecek. Konserler fizy uygulaması veya www.fizy.com internet sitesinden canlı izlenebilecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×