Mitsubishi Electric'ten yeni klima

Mitsubishi Electric'ten yeni klima
17 Haziran 2016 Cuma 10:44

İSTANBUL (AA) - Mitsubishi Electric, bu yıl lansmanı yapılan Comfort Plus Inverter Serisi klimalar ile A+ soğutma ve ısıtma imkanı sağlıyor.

Şirket açıklamasına göre, Mitsubishi Electric Comfort Plus Inverter Serisi klimalar, ergonomik tasarımı ile bulunduğu mekanın estetiğine uyum sağlarken, gümüş iyon filtreleme sistemi sayesinde ortamda bulunan bakteri, polen ve alerjenleri etkisiz hale getiriyor. Mekan dışındayken internet üzerinden kontrol edilebilen bu klimalar, akıllı bina otomasyon sistemlerine de bağlanabiliyor.

Avrupa'dan sonra Türkiye’de de yürürlüğe giren sezonsal enerji verimliliği ve etiketlemesi, klimaların bütün çalışma sezonunu kapsayacak şekilde farklı sıcaklıklar değerlendirilerek yapılıyor. Bu sayede, eski enerji verimliliği standartlarına kıyasla yeni hesaplanan sezonsal verimlilik değerleri, ürünlerin performansını gerçeğe en yakın şekilde belirliyor. Bu yeni sisteme göre hem soğutmada hem de ısıtmada A+ enerji sınıfı etiketiyle değerlendirilen Mitsubishi Electric Comfort Plus Inverter Serisi, yüksek enerji tasarrufu ile sınıfının önde gelen klimaları arasında yer alıyor.

Konutlar dışında, kışın soğutma ihtiyacı duyulan bilgi işlem odaları gibi küçük teknoloji merkezlerinde de kullanım alanı bulan bu seri, -10 dereceye varan dış hava sıcaklıklarında bile ısıtma ve soğutma ihtiyacını verimli ve konforlu bir şekilde sağlıyor. Pencere açıldığında klimanın otomatik olarak kapanmasını sağlayan basit bağlantı girişi, bu yeni seri klimalarda standart olarak cihaz üzerinde bulunuyor. Otellerde yaygın olarak kullanılan bu özellik enerjiyi daha etkin kullanmayı destekliyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×