Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak'ta

- Bakan Yılmaz, Uşak'ta mevlit programına katıldı, vatandaşlarla çay bahçesinde sohbet etti, Ulubey Kanyonlarında kurulan cam terası gezdi

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak'ta
28 Ağustos 2016 Pazar 18:36

UŞAK (AA) - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Uşak'ta mevlit programına katıldı, vatandaşlarla çay bahçesinde sohbet etti, Ulubey Kanyonlarında kurulan cam terası gezdi.

Uşak'ta, Şırnak'ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına PKK'lı teröristlerce bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Erhan Öztürk'ün cenaze törenine katılan Bakan Yılmaz, törenin ardından AK Parti Uşak milletvekili Mehmet Altayı'n Ulubey'deki mevlit programına katıldı.

Yılmaz, programın ardından bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Milletin, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz'da dünyaya birlik, beraberlik örneği gösterdiğini ifade eden Bakan Yılmaz, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Yılmaz, daha sonra Ulubey, Karahallı ve Sivaslı ilçelerinden geçen ve 76 kilometrelik uzunluğuyla ABD'deki Grand Kanyon'dan sonra dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak bilinen Ulubey Kanyonlarında kurulan cam terası gezdi, burada vatandaşlarla sohbet etti.

Bakan Yılmaz'a, Vali Ahmet Okur, AK Parti Uşak milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç ile Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da eşlik etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×