İsveçli manken Fox, Türkiye'ye geldi

- "Barbie" bebeğine benzemek için daha önce 17 kez estetik ameliyatı olan İsveçli manken Fox'a İstanbul'da cilt yenileme operasyonu uygulanacak - Pixee Fox: - "Şimdiye kadar on yedi operasyon geçirdim. İstanbul'daki operasyon on sekizinci olacak."

 İsveçli manken Fox,  Türkiye'ye geldi
16 Haziran 2016 Perşembe 13:49

İSTANBUL (AA) - "Barbie" bebeğine benzemek için 17 kez estetik ameliyatı olan İsveçli manken Pixee Fox, cilt yenileme operasyonu için İstanbul'a geldi.

İsveç'in başkenti Stockholm'dan tarifeli uçakla Atatürk Havalimanı'na ulaşan Fox, pasaport işlemlerin ardından bagajını almak için terminalde bir süre bekledi. Fox'un bu sırada cep telefonu ve kamera ile kendisini izleyen basın mensuplarının görüntülerini çektiği görüldü.

Basın mensuplarına konuşan İsveçli manken Fox, İstanbul'da cildi için özel bir klinikte örümcek ağı yöntemiyle tedavi olacağını söyledi.

Fox, Türkiye'de olmaktan dolayı çok büyük heyecan duyduğunu ifade ederek, "Tatil için 7 sene önce Türkiye'ye gelmiştim. İstanbul'u çok beğenmiştim. Herkese tatil için İstanbul'u kesinlikle önerebilirim." dedi.

Fox, İstanbul'da doktor Bülent Cihantimur tarafından cilt yenileme ve gerdirme operasyonu yapılacağını belirterek, "Şimdiye kadar on yedi operasyon geçirdim. İstanbul'daki operasyon on sekizinci olacak." ifadelerini kullandı.

Fox, daha sonra havalimanından özel araçla ayrıldı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×