İstanbul'daki terör saldırısına tepkiler

- Malatya TSO Başkanı Erkoç: - "Yüz yıllarca bu topraklarda kardeşçe, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanlar, hiçbir zaman hedeflerine ulaşamayacaktır"

İstanbul'daki terör saldırısına tepkiler

MALATYA (AA) - Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (Malatya TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İstanbul'daki terör saldırısını kınadı.

Erkoç, yazılı açıklamasında, Türkiye'nin birlik ve beraberliğine kasteden bu tür saldırıların amacına ulaşamayacağını belirterek, "Terörü ve teröre destek verenleri kınıyor ve lanetliyorum." ifadesini kullandı.

İstanbul'da terör örgütü tarafından bomba yüklü aracın infilak ettirildiği terör saldırısının herkesi derinden üzdüğünü aktaran Erkoç, şunları kaydetti:

"Yüz yıllarca bu topraklarda kardeşçe, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanlar, hiçbir zaman hedeflerine ulaşamayacaktır. Bu güzel ülkenin huzurunu, kardeşliğini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Hain saldırıda şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×