İş yerini cenaze marşıyla kapattı

- Bursa'da bir GSM operatörünün bayiliğini yapan iletişim merkezinin faaliyetine, cenaze marşı ve davul zurna eşliğinde son verildi - Vatandaşların şaşkınla izlediği kapanış seremonisine katılanlara helva dağıtıldı

İş yerini cenaze marşıyla kapattı
01 Haziran 2016 Çarşamba 13:05

BURSA (AA) - Bursa'da, bir GSM operatörünün bayiliğini yapan iletişim merkezinin sahibi, cenaze marşı ve davul zurna eşliğinde törenle iş yerini kapattı ve vatandaşlara helva dağıttı.

Merkez Osmangazi ilçesi Altıparmak Caddesi'nde faaliyet gösteren iletişim merkezinin sahibi Mehmet Çetinkaya, kapanış töreni dolayısıyla iş yerinin etrafını siyah balonlarla süsledi ve çalışanlarıyla siyah giysiler giydi.

Davul zurna eşliğinde kapanış kutlaması yapan Çetinkaya'yı vatandaşlar, şaşkınlıkla izledi ve hatıra fotoğrafları çektirdi. Çevredeki esnafın da ilgi gösterdiği törene katılanlar, anı defterine görüşlerini yazdı.

İstiklal Marşı'nın okunması ve cenaze marşının çalınmasıyla başlayan törende konuşan Çetinkaya, "Her zaman hayırlı olan açılışlar değildir. Bazen kapanışlar da hayır getirir" dedi.

Konuşmanın ardından dükkanın önüne siyah kurdele bağlandı ve siyah perde indirildi. Ardından törene katılanlara kına ve helva dağıtıldı.

Çetinkaya ve çalışanlar, daha sonra iş yerine girerek şalterleri kapattı.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×