Hopi'nin yeni üyesi Koçtaş oldu

Hopi'nin yeni üyesi Koçtaş oldu
01 Temmuz 2016 Cuma 11:46

İSTANBUL (AA) - Koçtaş, Hopi'ye üye markalar arasına katıldı.

Konuya ilişkin açıklamaya göre, 2 marka arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Hopi'nin üye markaları arasına katılan Koçtaş, Hopi'lilere Paracık kazandıracak.

Akıllı telefonuna Hopi indiren herkes, 24 Temmuz'a kadar Koçtaş'tan yapacağı 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde 40 Paracık'ın sahibi olacak. Kampanya, Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, yaptığı değerlendirmede, Koçtaş ile iş birliğini çok doğru bir zamanda yaptıklarını belirterek, bahar ve yaz aylarının, yaşam alanlarının en yoğun şekilde yenilendiği dönemler olduğunu bildirdi.

Hopi'nin 3,6 milyon üyesi bulunduğunu, Koçtaş iş birliğiyle bu sayının daha da büyüyeceğine inandıklarını ifade eden Erbay, üyelerinden 250 bininin her gün Hopi'sine baktığını, her gün 50 bininin Hopi'siyle alışverişe çıktığını kaydetti.

Erbay, "Bundan sonraki hedefimiz, akaryakıt sektöründe Hopi'li alışverişi başlatmak. Böylece müşterilerimizin her alandaki alışveriş ihtiyacına yanıt verebileceğiz." ifadelerini kullandı.

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu da iş birliği sayesinde hem Koçtaş müşterilerinin memnuniyetini daha da artıracaklarını hem de yeni müşteri kazanacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeye çıkartma hedefiyle çalışan bir markayız. Vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almaları için yeni trendleri takip ediyor, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Perakende dünyasında farklılaşmak için dijital dönüşüme ve yeni nesil müşterilerin beklentilerine uyum sağlamak gerekiyor. Hopi iş birliği ile müşterilerimize kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Paracık kazanma ve Paracık'ları katlayarak harcama fırsatı da veriyoruz."

Verilen bilgiye göre, Hopi ile bir yılda yapılan alışverişlerin toplam hacmi 2 milyar TL'ye ulaştı. Üyelerine alışverişlerinden 120 milyon TL değerinde Paracık kazandıran Hopi, katlanarak harcanan Paracık'lar sayesinde müşterilerin alım gücünü 170 milyon TL değerinde artırdı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×