Garantimortgage.com'a 3 ödül birden

Garantimortgage.com'a 3 ödül birden
03 Haziran 2016 Cuma 14:29

İSTANBUL (AA) - www. garantimortgage.com, Altın Örümcek Web Ödüllerinde 3 ödül birden kazandı.

Garanti'den yapılan açıklamaya göre, Garanti Mortgage web sitesi, bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Altın Örümcek kapsamında, "Bankacılık ve Finans" kategorisinde en iyi site seçilirken, "En İyi Kurumsal Web Sitesi" ve "En İyi Mobil Site" kategorilerinde ikincilik ödülüne layık görüldü.

Garantimortgage.com, son 5 yılda banka siteleri dışında bankacılık finans dalında birincilik alan ilk site oldu.

En güncel tasarım trendlerinin kullanıldığı, yenilikçi ve kolay bir arayüze sahip garantimortgage.com, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Kampanyalar ve konut projeleri hakkında bilgilerin de yer aldığı sitede, ev sahibi olmak isteyenlere tavsiyelerde bulunuluyor. "Evim İçin" blogunda ise ev alma süreci, taşınma, trendler ve emlak sözlüğü gibi güncel konularda yazılar yer alıyor.

Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, yaptığı yazılı açıklamada, "Garanti Mortgage olarak, geçtiğimiz yıl tamamen yenilediğimiz web sitemizle, müşterilerimizin banka şubesine gitmeden, mortgage ile ilgili her konuda kolayca bilgi edinebilecekleri, kılavuz bir yapı oluşturduk. Günlük hayatımızın bir parçası olan akıllı telefon ve tabletlere de uyumlu olan yeni tasarımıyla Garantimortgage.com'un, bir başvuru kaynağı gibi hizmet vermesini amaçladık. Sunduğumuz hizmetlerle kısa sürede çok yüksek kullanıcı sayısına ulaşan web sitemizin Altın Örümcek gibi, Türkiye’de alanında ilk ve tek olan bir organizasyon tarafından, ‘Bankacılık ve Finans’ kategorisinde, 1. seçilmek bizim için büyük bir gurur kaynağı." dedi.

Ayrıca 3 kategoride ödüle layık görülmenin de web sitesiyle ne denli kapsamlı bir hizmet verdiklerini belirten Atay, "Bu sayede müşterilerimize yarattığımız değeri ortaya koyuyor. Garantimortgage.com ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırırken anlamlı ödüllerle takdir edilmek, daha iyisini yapmak adına bizim için önemli bir motivasyon yaratıyor." şeklinde konuştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×