FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler

- Ardahan Valisi Özefe: - "Demokrasimize, ülke birlik ve bütünlüğümüze yapılan bu darbe girişimine karşın, onurlu ve vakarlı bir duruş sergileyerek demokrasiden yana tavrını koyan yediden yetmişe, tüm Ardahanlı hemşerilerime minnet ve şükranlarımı sunarım"

FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler

ARDAHAN (AA) - Ardahan Valisi İbrahim Özefe, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Demokrasimize, ülke birlik ve bütünlüğümüze yapılan bu darbe girişimine karşın, onurlu ve vakarlı bir duruş sergileyerek demokrasiden yana tavrını koyan yediden yetmişe, tüm Ardahanlı hemşerilerime minnet ve şükranlarımı sunarım." ifadelerini kullandı.

Vali Özefe, yayımladığı mesajda, Ardahanlıların demokrasi mücadelesinde gösterdiği duyarlılıktan dolayı herkese teşekkür etti. Özefe, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içerisindeki hain bir grubun yaptığı darbe girişimi, aziz milletimizin basireti, kahraman güvenlik güçlerimizin dik duruşu sayesinde püskürtülmüş, hainler amaçlarına ulaşamamış ve bir kez daha milletimiz hain güruha karşı istiklal mücadelesi sergilemiştir." değerlendirmesinde bulundu.

Ardahanlıların onurlu ve vakarlı bir duruş sergilediğini vurgulayan Özefe, şunları kaydetti:

"Demokrasimize, ülke birlik ve bütünlüğümüze yapılan bu darbe girişimine karşın, onurlu ve vakarlı bir duruş sergileyerek demokrasiden yana tavrını koyan yediden yetmişe, tüm Ardahanlı hemşerilerime minnet ve şükranlarımı sunarım. Bu hain gruba karşı, ülkemizin birlik ve bütünlüğünün sağlanması ve demokrasi mücadelesinde şehit düşen güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, bütün milletimize başsağlığı dilerim."

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×