FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler

- Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ: "Bugün demokrasiye sahip çıkma günü. Kulüpler Birliği olarak biz de demokrasiye, hür iradeye, halk desteğine kayıtsız şartsız evet diyoruz"

FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler


İSTANBUL (AA) - Kulüpler Birliği Vakfı ve İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yaptığı darbe girişimine karşılık demokrasiyi savunduklarını vurguladı.

Kulüpler Birliği Vakfının resmi internet sitesi üzerinden Türk futbol ailesine yönelik yazılı açıklamada bulunan Gümüşdağ, "Bugün demokrasiye sahip çıkma günü. Kulüpler Birliği olarak biz de demokrasiye, hür iradeye, halk desteğine kayıtsız şartsız evet diyoruz." ifadelerini kullandı.

Gümüşdağ, Türk futbol ailesinin demokrasi sınavından alnının akıyla çıkacağına inandığını belirterek, "Kulüpler Birliği'ni oluşturan 18 kulübün yönetimine, futbolcusuna, taraftarına, demokrasiye vermiş oldukları destek için şükranlarımızı sunarız. Futbol ailesi bu demokrasi sınavından alnının akıyla çıkacaktır." açıklamasında bulundu.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×