FETÖ'nün darbe girişimi

- Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi kapsamında, emniyet güçlerince gözaltına alınan Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı, tedavisinin ardından, Merkez Komutanı Albay Murat Yılmaz ile adliyeye sevk edildi

FETÖ'nün darbe girişimi

MANİSA (AA) - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi kapsamında, emniyet güçlerince gözaltına alınan Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yılmaz, adliyeye sevk edildi.

Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan'ın adliyeye sevkinden önce fenalaştığı ve kaldırıldığı Manisa Devlet Hastanesi'nde bir süre tedavi gördüğü belirtildi.

Arslan'ın daha önce Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Tıp Fakültesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde cerrahi operasyon geçirdiği, rahatsızlığının da bundan kaynaklandığı ifade edildi.

Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yılmaz'ın, darbe girişimine karıştıkları gerekçesiyle, 16 Temmuz sabahı gözaltına alınmışlardı.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×