FETÖ'nün darbe girişimi

- THY, Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile Atatürk Havalimanı'ndaki operasyonlarına yeniden başladığını duyurdu

FETÖ'nün darbe girişimi

İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları (THY), Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile Atatürk Havalimanı'ndaki operasyonlarına yeniden başladığını duyurdu.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye'nin, milletin iradesi ile özgürlük ve demokraside daha da güçlenerek, bugün yeni bir güne uyandığı belirtilerek, Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile Atatürk Havalimanı'ndaki operasyonların yeniden başladığı duyuruldu.

Açıklamada, saat 14.30 itibari ile tüm uçuş operasyonlarının normal seyrinde icra edildiği aktarılarak, şunlar kaydedildi:

"Yolcularımızın bilet işlemlerine dair bilgilendirmeleri ve iptal edilen/ertelenen seferlerimize ait detaylı bilgiyi web sitemizden takip etmelerini rica ederiz. Bilet iade ve değişiklik talepleriyle ilgili olarak, 15 Temmuz 2016 ve öncesinde düzenlenmiş biletler için 15 Temmuz - 17 Temmuz 2016 tarihleri arasındaki Türkiye varışlı, çıkışlı ve aktarmalı tüm THY ve Anadolujet seferlerine kayıtlı yolcularımızın, 15 Ağustos 2016 tarihine kadar işlem yaptırmaları kaydıyla; rezervasyon ve güzergâh değişiklikleri ücretsiz yapılacaktır. İade talepler, hiç kullanılmamış biletler ücretsiz iade yapılacaktır. Kısmi olarak kullanılmış, seyahatin tamamlanmamış olduğu biletlerde; biletin kullanılmayan uçuşlarına ait iade işlemi ücretsiz yapılacaktır. Bilet süresinin uzatılması, herhangi bir ücret farkı ve ceza alınmaksızın biletin geçerliliği 15 Ağustos 2016 (dahil) tarihine kadar uzatılabilecektir. İlgili uygulamalar sadece THY ve Anadolujet tarafından icra edilen seferlerde geçerli olacaktır. Tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, aksaklıklardan dolayı anlayış gösteren yolcularımıza teşekkür ederiz."

Bu arada, uçak seferlerinin zamanında yapılamaması nedeniyle, Atatürk Havalimanı'ndaki aşırı yoğunluk yaşanıyor.

Öte yandan, Onur Air de Atatürk Havalimanı iniş ve kalkışlı uçuşlarının sorunsuz olarak gerçekleştiğini duyurdu.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×